HAKKIMIZDA

Ankara'da kurulan ve halihazırda başta Ankara olmak üzere tüm Türkiye'de avukatlık hizmeti veren Av. Feyzullah ALTAŞ Hukuk ve Danışmanlık Bürosu, Türkiye’de ve yurt dışında faaliyette bulunan gerçek ve tüzel kişilere, avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir. 
 
Çalışma prensibimiz, etkin ve çözüme yönelik güvenilir hukuki hizmet verilmesidir.

Avukat Feyzullah ALTAŞ

Avukat_Feyzullah_Alta%C3%85%C2%9F_edited
   Sinop/Ayancık doğumlu olan Av. Feyzullah ALTAŞ, ilköğrenimi Kastamonu’da, lise eğitimini Ankara’da tamamlamış ve derece ile girdiği Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2014 yılında başarıyla mezun olmuştur. Lisans eğitimi sırasında bir süre Anayasa Mahkemesi’nde staj görmüş, kariyer seminerlerine katılmış ve kurucusu olduğu gezi kulübü ile çeşitli il ve bölgelere öğrenci gezileri düzenlemiştir.
 
   Yoğun olarak çalışmış olduğu stajyerlik dönemi sonrası Ankara Barosu'na kayıt olarak avukatlık ruhsatını almış ve çeşitli hukuk bürolarında idare hukuku ve ceza hukuku üzerine çalışmış, iş hukuku ve ticaret hukuku anlamında da yoğun dava ve duruşma tecrübesi geçirmiş, ayrıca arabuluculuk faaliyetleri kapsamındaki iş ve işlemleri yürütmüştür. İşçilik alacakları konusunda nitelikli hesaplamalar yapmaktadır. Bu hesaplamalarla birlikte pek çok uyuşmazlık anlaşma ile sonuçlanmıştır. 

   Türkiye Barolar Birliği ve Ankara Barosu'nun düzenlediği pek çok eğitime katılmış, çeşitli konferanslarda konuşmalar yapmıştır. Özel hayatında da tasarım çalışmaları yapmakta olup, evli ve 1 çocuk babasıdır.

     Ankara Barosu Çocuk Hakları Merkezi ve Engelli Hakları Merkezi üyesidir.

 
Katıldığı Eğitimler
-Türkiye Barolar Birliği Özel Eğitim Kampı
-Ceza Muhakemesi Kanunu Eğitimi
-Ankara Barosu Çocuk Ceza Hukuku Eğitimi
-Ankara Barosu Ticari Davalarda Arabuluculuk Semineri
-TBB Anlattırıcı Soru-Çapraz Sorgu  Özel Eğitimi
-Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Temel Arabuluculuk Eğitimi
-Ankara Barosu Adli Yardım Eğitimi

Hukuki problemlerinizin çözümü için pek çok danışman avukatla birlikte değerlendirmeler yapmakta ve işbirliği içinde hizmet vermekte, bunun yanında pek çok il ve ilçede çözüm ortağı hukuk büroları ve avukatlarla birlikte hareket etmekte ve en hızlı şekilde çözümler üretmekteyiz. 

Ankara-İstanbul-İzmir-Antalya-Bursa-Gaziantep-Samsun-Konya-Eskişehir-Zonguldak-Çorum-Adana-Mersin-Afyon-Tokat-Ordu-Kayseri-Kastamonu-Sinop-Karabük-Bartın-Çankırı-Kırıkkale