top of page

HAKKIMIZDA

Ankara'da kurulan ve halihazırda başta Ankara olmak üzere tüm Türkiye'de avukatlık ve arabuluculuk hizmeti veren Av. Feyzullah ALTAŞ Hukuk ve Danışmanlık Bürosu, Türkiye’de ve yurt dışında faaliyette bulunan gerçek ve tüzel kişilere, avukatlık, arabuluculuk ve hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir. 
 
Çalışma prensibimiz, etkin ve çözüme yönelik gerçekçi ve güvenilir hukuki hizmet verilmesidir.
Sinop/Ayancık doğumlu olan Av. Arb. Feyzullah ALTAŞ, ilköğrenimi Kastamonu’da, lise eğitimini Ankara’da tamamlamış ve 2010 yılında girmiş olduğu Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2014 yılında mezun olmuştur. Lisans eğitimi sırasında bir süre Anayasa Mahkemesi’nde staj görmüş, kurucularından biri olduğu Rota gezi kulübü ile çeşitli il ve bölgelere öğrenci gezileri düzenlemiştir.

Staj dönemi sonrası Ankara Barosu'na 27701 sicil numarası ile kayıt olarak avukatlık ruhsatını almış ve çeşitli hukuk bürolarında başlıca ceza hukuku, idare hukuku ve iş hukuku alanlarında çalıştıktan sonra kendi hukuk bürosunu açmıştır.

Avukat Arabulucu Feyzullah ALTAŞ aynı zamanda Adalet Bakanlığı Arabulucular Siciline kayıtlı arabulucu olup, arabuluculuk faaliyetleri yürütmektedir. 

Türkiye Barolar Birliği ve Ankara Barosu'nun düzenlediği pek çok eğitime katılmış, bir dönem Ankara Barosu Çocuk Hakları Merkezi ve Engelli Hakları Merkezi üyeliği yapmış çeşitli konferanslarda konuşmaları olmuştur. Özel hayatında da tasarım çalışmaları yapmakta olup, evli ve 1 çocuk babasıdır.
 
Katıldığı Eğitimler
Türkiye Barolar Birliği Özel Eğitim Kampı, Ceza Muhakemesi Kanunu Eğitimi, 
Ankara Barosu Çocuk Ceza Hukuku Eğitimi, 
Ankara Barosu Ticari Davalarda Arabuluculuk Semineri, 
TBB Anlattırıcı Soru-Çapraz Sorgu  Özel Eğitimi, 
Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Temel Arabuluculuk Eğitimi, 
Ankara Barosu Adli Yardım Eğitimi, Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi İş Hukuku Uzman Arabuluculuk Eğitimi,
Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Ticaret Hukuku Uzman Arabuluculuk Eğitimi,
Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Tüketici Hukuku Uzman Arabuluculuk Eğitimi

Hukuki problemlerinizin çözümü için pek çok danışman avukatla birlikte değerlendirmeler yapmakta ve işbirliği içinde hizmet vermekte, bunun yanında pek çok il ve ilçede çözüm ortağı hukuk büroları ve avukatlarla birlikte hareket etmekte ve en hızlı şekilde çözümler üretmekteyiz. 

bottom of page